Zomerse bruiloft in eigen tuin

Lief bruidspaar,

De preview met highlights van jullie zomerse bruiloft in eigen tuin zijn klaar, wat een fantastische zonovergoten dag was het! Een bruiloft in eigen tuin geeft altijd een hele persoonijke en unieke sfeer.

Een paar details en momenten van jullie dag zal ik nooit vergeten; het gezellige gekibbel van de dames in de ochtend en de vrolijke chaos van de mannen rondom het huis. De muziek tijdes de ceremonie van zus, de foto van je moeder, de drukbezochte koffietruck en het emotionele briefje in de ochtend. Wat een unieke dag!

Dankjewel voor jullie vertrouwen in mij en mijn werk.

Ga er goed voor zitten en geniet. .

Liefs,

Martine – jullie trouwfotograaf

 

 

FOTOGALERIJ

Zomerse bruiloft in eigen tuin

Wat een heerlijke momenten tijdens de getting ready met een prachtige first look. Op naar de ceremonie bij het ouderlijk huis.

Met zo'n zonnetje is buiten proosten en bijkletsen met alle gasten een feest. Ondertussen wordt er door de "MEAT GUYS" een heerlijk buffet voorbereid. De koffiebar, de coctailbar en de Italiaanse ijstruck zijn geopend. Alle gasten vermaken zich kostelijk en ik kijk mijn ogen uit met alle kleuren en momenten. Op naar de sterretjes aankomst bij de dansvloer om het feest te openen! Het werd een heerlijke, zwoele avond.

Het feest ging nog even door.

Trouwfotograaf Martine van der Voort